درباره ما

‎شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان بعنوان اولین شرکت تعاونی امداد خودرو فرا استانی برابر قانون بخش تعاون تشکیل و راه اندازی گردیده است و اینک یکى از اهم وظایف این شرکت تعاونى ارائه خدمات امداد خودرویى در معابر و بزرگراه هاى سطح شهر و جاده های برون شهری در سراسر کشور مى باشد.         ‌این شرکت تعاونی با هدف ارائه خدمات متنوع خودرویی و ایجاد سفری ایمن برای کلیه شهروندان و مشترکین خود و همچنین شرکت های خودروساز و نیز دارندگان کلیه خودروها در تمام فصول شروع به فعالیت و خدمت رسانی نموده و در همین راستا به منظور عملیاتی نمودن تکالیف ذاتی خود ....

امداد خودرو رفاه ایرانیان جهت استفاده همگانی عموم هموطنان از خدمات این شرکت تعاونی اقدام به طراحی کارت اشتراک 20% تخفیف نموده است. هموطنان عزیز میتوانند بدون در نظر داشتن نوع خودرو خود جهت تهیه این کارت با شماره 02164026 تماس حاصل نمایند.

امدادخودرو رفاه ایرانیان جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به ارائه کارت اشتراک رایگان نموده است.هموطنان عزیز میتوانند بدون در نظر داشتن نوع خودرو خود جهت تهیه این کارت با شماره 02164026 تماس حاصل نمایند.

هم اکنون شرکت بیمه سینا با سرمایه پرداختی 905 میلیارد ریال به عنوان یکی از شرکت های خصوصی مطرح در تمامی رشته های بیمه ای زندگی و غیر زندگی مشغول به فعالیت است . شرکت بیمه سینا از سال 1393 با داشتن 56 شعبه و بیش از 527 نمایندگی حقیقی و حقوقی در سراسر کشور مشغول ارائه انواع خدمات بیمه ای به هموطنان است .


در هر شرایطی آسوده برانید، رفاه ایرانیان همراه شماست.

امداد خودرو رفاه ایرانیان با بیش از ششصد نیروی فعال در سراسر کشور و تمامی معابر آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.


اخبار رفاه ایرانیان

پنحشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵

طرح امداد سفر زائران اربعین حسینی اجرا می شود

‎پرشین خودرو: با توجه به نزدیك شدن به ایام اربعین حسینی، «طرح امداد سفر زائران» از سوی شرکت های امداد خودرویی استان تهران اجرا خواهد شد.

دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵

برنجی، رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی امداد خودرو شد

‎در انتخابات انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های امداد خودرویی برون‌شهری استان تهران، علیرضا برنجی به عنوان رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی امداد خودرو انتخاب شد.

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵

آماده باش برای خدمات رسانی به مسافران و زائران

‎پرشین خودرو: انجمن شرکت های امداد خودرو برون شهری تهران ماموریت یافت تا همزمان با ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) همراه با پلیس راه غرب و شرق، و اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران به زائران حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خدمات رسانی مطلوب ارائه دهند.


خدمات

کسب اولین مجوز امدادخودروی کشور توسط شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان در استان تهران

شرکت تعاونی توسعه خدمات خودرو رفاه ایرانیان با دارا بودن 31 نماینده در 31 استان کشور اقدام به ارائه خدمات تعمیراتی در محل و همچنین در تعمیرگاه های خود نموده است.

این شرکت تعاونی در سال 95 نسبت به ارائه 30% تخفیف بیمه نامه بدنه به دارندگان هر یک از کارتهای اشتراک این شرکت اقدام نموده است.